sohbet


düşünüyorum biliyor musun


düşünüyorum biliyor musun? Düşlerim ve duygularım herşeyim sensin. Sevdiğimi bile bile Özlüyorum seni aşkım.

Herkezin bir çabası vardır hayata karşı. Öğrendiklerimiz ile öğrettiklerimiz bazen bir olmasa da aslında yaşamak korkusunu atamadığımız dönemlerdir bunlar.

Yaşamayı bilmek için birşeylerden ödün vermemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Anlam katmak gerek bazen cümlelere bu bir ayrılık olmamalı güzel olmalı sözler herşeyde bir beklenti bir kayıp olmamalı duygular.

Saatin geçmesini beklerken o limanda yalnızlığıma doyamadığımı anladım tıpkı senin bendeki varlığın gibi.

Güzel olan şeyler insana mutluluk verdiği kadar korku da verir. Gerçekleri görmek gerekiyor. Her güzel de olduğu gibi yaşamın…

Boş boş etrafa bakarken değil dünyayı dolaşırken, hayatı anlamışken tanımak isterdim seni.

Gözlerinin renginde kaybolmak değildi mesele benim sende olduğum kadar senin bende olamaman dı herşey aslında.

Doyamıyorsa insan sevdiğini doymadan gitmemeli ele, yalnızlıkda olsa bedeli yaşanmalı birşeyler köşe bucak da olsa…

Güzel insan güzen anlasa da bazen anlatamadıklarımız için o kadar üzülürüz ki aslında hiç de deymedigini anlarız bir zaman sonra.

Bugün hafta sonu olmasından dolayı değil de senin olucagını bildiğimden mutluyum aslında…

Karanlık da olan biteni göremez elbet insan, vijdanı rahat edecekse ömür güzel geçer insana ahiret neder kimin umrunda…

Karanfil kokusunu almak gibidir Aşk yaşamayan bilemez der insan. Aslında kimse anlayabilicegi kadar yaşamamıştır aşkı…

Dünya durduğunda kimse birşeyleri fark etmemiş olsa gerek ki hiçbir tepki almadan dönmeye devam ediyor.

Karpuz yemek gibidir Aşk insan ayrı bir iştahla ayrı bir özlemle yer karpuzu. Benzetilmesi zor da olsa Güzeldir aslında Aşk

deryasın da olsak ne yazar. Okuduğumuz şeyi anlayamadık dan sonra pek bir anlamı yoktur aslında hayatın bizim için…

Zamanı gelince söylenen tüm sözlerin aslında zamanı geldiği için değil de söylenmesi gerektiği için yazıldığını bilemicek kadar zordur Aşk

Maymun muza sevinirken bile ayrı bir iştahla bakar, insanda bu şefk hiç kalıcı olmadı ve olmayacak da.

Kar altında birşeyler nasıl saklanamıyorsa kalp ağrısı da böyle birşeydir. Sen istesen de gün gelir çıkar tek tek acısı tüm yaşanmışlıkların.

Yorumlayamadıgımız bir çok Sözler vardır. Cevabını almak için birşeylerin artık bizden geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Zaman öylece akıp giderken düşündüklerimi bir daha düşünmeye karar verdim. Aslında hiç bir şey düşündüğüm gibi değilmiş bunu öğrendim.

Gördügüne inanmamak aslında birşeylerin var olduğundan kaçınmakdır. Dogruryu göremediğimiz zamanlarda bu bizlerin yanlışları kabullendiğimizin göstergesidir.

Kalp kırmak doğru bir şey değildir tabiki ancak kalbi kırılandan bu söze iştirak beklemek de pek doğru olmaz diye düşünüyorum.

Bulutların üzerinde uçmak bir hayatı yaşamak yada kaybetmek deyimi ile aynıdır. Birileri gider birileri gelir misali.

Yolcusu olmayan bir gemi gibiydim kalbim. Kimse binmek istemesede ben birilerinin hayalleri ile her gün ayrı bir gezegende farklı insanların kaptanı olmayı başardım.
Bir sen var içimde anlatamam, ne gitmeyi biliyor ne kalmayı. Gülüşünün izi var hala beynimin kıyılarında, kokun çıkmıyor sanki tenimden, karşıma geçip gülüyor bana hayalin, belli belirsiz aniden.

Bana kimse sen gibi baktımı bilmem…. ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım….

Hayatı öyle yaşamak lazım ki hayat bizi sürekli geriye götürmesin. Asıl olan ilk defa sevmenin yanında son defa da sevebilmek.

Yaz yağmurları yağıyor gönlüme, hüzün gölgesinde yetişen çiçeklerim sulanıyor. Filizleniyor elemin tohumları, zaruri ayrılığın müessir kuşları. Sonbaharda soyunan ağaçlar gibi çırıl çıplak kalır haletim, Artık birini sevmeye yok takatim.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin… el değmemiş suların en saf örneği sin… sen benim dilberim sen benim biricik Aşkımsın…. Seviyorum seni Aşkımmmmmm

Aşk, sevmek, sevilmek, sen, ben, sevda, kalp Allah’ım ne güzel sözlermiş bunlar ben bunların hepsini seni tanıyınca farkettim Bitanem. Sevgi Sözleri

Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

Zaman geçmişi, dalga kumsaldaki yazıları siler ama sana olan sevgimi hiçbir şey silemez. Sevgi Sözleri

Sen gökyüzündeki yıldız olsaydın, seni her gün sabırla kayıp yeryüzüne gelmeni beklerdim.

Gizli sevgi nasıl bir duyguymuş bilemiyorum, sevdiğimi kimseye diyemiyorum, sana birisi bir şey söylese kahroluyorum ama bildiğim tek şey seni deliler gibi seviyorum.

Yeter ki sen benim ol ömrüm sana feda olsun, senin uğrunda bu canım heba olsun.

Sen hayallerimin sevgilisi, sabah uyandığında mutluluk esintisi, sen benim kalbimin gerçek sahibi, bu aşkımın en sevgilisisin.

Sen en güzel sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin. Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğim ki; bir daha cennetine dönemeyeceksin.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim….Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri….

Ben senin ismini sahile yazmıyorum dalgalar siler diye, kağıda yazmıyorum yerlere atılır diye ben seni kalbime yazıyorum ömrüme ömür katılır diye.
Kategori
: Güzel Sözler
Yazar
: admin
Etiketler
: , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?